İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.
İlan No 435
İlan Tarihi 16 Haziran 2023
Firma Adı Pera Tiny House

Tekerlekli taşınabilir tiny house yaşam alanınızı hareket ettirebilmenizi sağlayan kompakt ve taşınabilir konutlar olarak tasarlanmıştır. Bu evler genellikle daha küçük ölçekli olup, geleneksel evlere kıyasla daha az yer kaplarlar. Tekerlekli bir şasi üzerine inşa edildikleri için, kolaylıkla başka bir yere taşınabilirler.

Tekerlekli taşınabilir tiny house çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Kimileri seyahat etmeyi seven kişiler için ideal bir çözümdür. İstediğiniz yerlere kolayca gidebilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Diğerleri ise düşük maliyetli bir konut seçeneği olarak tercih ederler. Genellikle daha küçük boyutlarda olup, daha az enerji tüketirler, bu da uzun vadede enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Tekerlekli taşınabilir tiny house genellikle çok fonksiyonlu bir tasarıma sahiptir. Yaşam alanları, oturma odası, mutfak, yatak odası ve banyo gibi temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde optimize edilir. Bazı tasarımlarda katlanabilir veya çok amaçlı mobilyalar kullanılır, bu da daha fazla alan tasarrufu sağlar.

Tiny House
Bu evlerde genellikle enerji verimliliğine odaklanılır. İyi bir yalıtıma ve enerji tasarruflu aydınlatma ve ısıtma sistemlerine sahip olabilirler. Tiny house güneş panelleri veya rüzgar türbinleri gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanabilirler.

Tekerlekli taşınabilir tiny house bazı sınırlamaları da vardır. Genellikle daha küçük bir yaşam alanına sahip olmaları, bazı insanlar için konforlu bir yaşam tarzı sağlamakta zorluk çıkarabilir. Bazı bölgelerde tiny house kalıcı bir konut olarak kullanma yasaları veya düzenlemeleri bulunabilir. Bir ev satın almadan önce yerel yasalara ve düzenlemelere dikkat etmek önemlidir.

Yorumlar
232 kez görüntülendi.

Popüler Aramalar

ilanburda.Net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı YER SAĞLAYICI 'dır.

Bu sebeple ilanların doğruluğunu kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz.