Sözleşmeler

Sitemizde alıcı ve satıcıların elektronik ortamda ticaret yapabildikleri bir platformdur. Bu platformda yürürlükte olan tüm ticari kural ve kanunlar geçerlidir.

Sitemiz ( ilanburda.NET ) üzerinden yapılan faaliyetler ve alım satım işlemleri sözleşmeler ve kurallarla belirlenmiştir.

Bu bölümde;

  • Kullanıcılar ve ilanburda.net arasındaki ilişkileri düzenleyen "Hesap Sözleşmesi" ni okuyabilir, 
  • ilanburda.net kuralları ve politikalarını inceleyebilir,
  • ilanburda.net üzerinden satışı yasak olan "Yasaklı Ürünler Listesi"ni de görebilirsiniz. 

Güven Damgası, sadece ilgili Tebliğ uyarınca GDS tarafından incelemesi, takibi ve kontrolü sağlanan mevzuata uygunluk kriterlerinin varlığına delalet eder. Bunun haricinde Güven Damgası Sağlayıcısı, hiçbir suretle taraflar arasındaki sözleşmenin garantörü ya da taahhüt edeni olarak anlaşılamayacağı gibi, E-ticaret sitesinde bulunan mal ya da hizmetlerin ayıptan ari vasıflarının ve eksiksiz temin ve tesliminin kefili de değildir. Ayrıca Güven Damgası Sağlayıcısı malın teslim edilmemesi, geç teslim edilmesi ya da taahhüt edilen niteliklere uygun olarak teslim edilmemesi hallerinden hukuken hiçbir surette sorumlu tutulamaz.
 

  • ÖNEMLİ UYARI : Sitemizde yayınlanan bilgiler ve görseller 6698 Sayılı Kişisel Bilgilerin Korunması Kanunu kapsamında korunan Gizli Kişisel Veriler başka hiçbir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, doğrudan veya dolaylı olarak başka bir mecrada yayınlanamaz, işlenemez, dağıtılamaz, başka veri tabanlarına aktarılamaz. Erişim ve kullanım için üçüncü taraflara aktarılamaz. Aksi durumda adli ve hukuki haklarımız saklıdır. Veriler izinsiz kopyalanamaz.

Popüler Aramalar

ilanburda.Net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı YER SAĞLAYICI 'dır.

Bu sebeple ilanların doğruluğunu kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz.