Telif Hakları Politikası

Telif Hakkı © [2022]-[2024] ilanburda Net Tüm hakları saklıdır.

iLanburda.Net web sitesindeki metin, grafikler, logolar, resimler ve yazılım dahil tüm içerik, aksi belirtilmedikçe telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır ve ilandeposu Bilgi Teknolojileri mülkiyetindedir.

İlandeposu Bilgi Teknolojileri iştiraklerinden olan [ilanburda.net] web sitemizdeki herhangi bir içeriğin, elektronik kopyasını almak ve bu web sitesinden sayfaların kopyalarını kişisel, ticari olmayan amaçlarla çoğaltmak, dağıtma veya yayınlama, İlandeposu Bilgi Teknolojileri ’in önceden yazılı izni olmaksızın kesinlikle yasaktır.

ilan ve Yazılı Metaryeller İle İlgili Ek Bilgilendirme:

ilanburda.Net, bir ilan teması ve yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermekte ve bu hizmeti ücretsiz kendi bünyesinde sunmaktadır. Sitemize yüklenen ilanların sahibi izni dışında başka sitelerde dolaşıma eklenmesi, Grubumuza ait tüm yazılı metaryellerin veya eklentilerin izni olmadan bu ürünleri satmak, listelemek veya logolarını kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu tür faaliyetler, İlandeposu Bilgi Teknolojileri ’nin telif hakkı ve lisans haklarına aykırıdır ve yasal sonuçları doğurabilir. Patent ve Telif politika haklarımız saklıdır.

Konu ile ilgili sorularınız veya ilanlar ile igili şikayet  konuları için lütfen bize şu >>>> adres üzerinden  <<<<  ulaşın. 
 

ilandeposu Bilgi Teknolojileri,

Adres: Talatpaşa Mahallesi Celebi Caddesi No:95/A    Kağıthane İSTANBUL

E-Posta: info@ilanburda.net

Telefon: +90 542 484 68 12

Hukuk Birimi: Sarge Hukuk Danışmanlık

Telif hakkımıza saygı gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: [10.06.2024]

Popüler Aramalar

ilanburda.Net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı YER SAĞLAYICI 'dır.

Bu sebeple ilanların doğruluğunu kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz.