Hakkımızda

İlan sitesi kurma fikri başta bir proje iken, sektörde ilan veren tüm kesimlerin pazara olan ilgisini göz önünde bulundurarak bu meşakatli yola girmeye karar verdikHedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında sağlam bir konuma yükselmeye hak kazandık. 2019 yılında proje ödevi iken 2021 de e-ticaret dünyasına geçmeye hazırlanan bir şirket konumuna gelen firmamız, 2022 yılının ilk yarısında siz değerli kullanıcılarımıza ''İnanmak Başarmayı Getirir'' misyonu ile hizmet vermeye başlamıştır.

Vizyonumuz ; ise sizlerle ücretsiz ilan, satılık, kiralık, emlak ilan sitesi, alışveriş ilan sitesi, iş makineleri ve sanayi ilan sitesi, hayvanlar alemi ilanları, kişisel ilan sitesi, araç ilan sitesi, hizmet ilan sitesi kategorilerinde şimdi olduğu gibi uzun yıllar hizmet etmek.


''Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, kullanıcı haklarınızı en iyi şekilde yaşamanızı amaçlıyoruz.

Etiketler: firma ekle ilan sitesi, ilan, ilan ver, ücretsiz ilan ver, emlak ilanı ver, eleman ilanı ver, kiralık ev ilanı ver, satılık ev ilanı ver, arsa ilanı ver, hizmet ilanı ver, iş ilanı ver

Popüler Aramalar