Magazanolsun Stoksuz E-Ticaret Platformu - Mağazan Olsun

İlan No 559
İlan Tarihi 5 Ağustos 2023
Çalışma Şekli Serbest Çalışma (Freelance)
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı Şirketsizeticaret
Engelliye Uygun Evet

Magazanolsun Stoksuz E-Ticaret Platformumuz İle Şirketiniz Olmadan Ürününüz Olmadan Bireysel Olarak E-Ticaret Yapabilirsiniz. 

 


Magazanolsun nedir


Mağazan Olsun Tedarikçiler ile Mağaza sahiplerini bir araya getiren bir Stoksuz E-Ticaret Platformu dur. Tedarikçiler ürünlerini satmak isteyen satıcıları ifade ederken Mağaza sahipleri bireysel olarak e-ticaret yapmak isteyen girişimcileri ifade etmektedir. Tedarikçiler ürünlerini Türkiye genelinde satabilme imkanına sahip olurken Girişimciler de satabilecekleri ürünleri temin etme imkanını sağlamış oluyor. Platformumuz ile Girişimciler şirketi olmadan, ürünü olmadan bireysel olarak E-Ticaret yapabilme imkanını elde etmiş oluyor.

Platformumuz size içerisinde satışa hazır ürünlerin bulunduğu bir web sitesi sunar, ürünler satın alındığında otomatik olarak müşteri bilgilerine ulaşır ve müşteriden parayı alır, faturasını düzenler ve sizin adınıza kargolamasını yapar, şirket kurmadan bireysel olarak e ticaret yapmanızı sağlar, kazandığınız paranın vergisini sizin adınıza devlete yatırır ve kalan kısmını sizin hesabınıza gönderir, daha fazla satış yapmanız için size ücretsiz eğitimler verir.

 

 

PLATFORMUMUZDA E-TİCARETE BAŞLADIĞINIZDA AVANTAJLARINIZ NELER OLACAK

 

 

 

 

 Şirket kurmadan bireysel olarak e-ticarete başlayabilirsiniz. Dolayısıyla şirket açma, muhasebe, SGK vb. giderleriniz olmaz.

 

 

✅  Ürünleri biz hazır verdiğimiz için ürün aramanıza gerek kalmaz.

✅ Alt kategoriler ile 20 den fazla kategoride 40.000 den fazla üründen istediğiniz kategorileri belirlersiniz ve istediğiniz ürünü satarsınız.

✅ İsterseniz web sitenizin içeriğini değiştirmeden size sağlamış olduğumuz tüm ürünleri de satabilirsiniz. O sizin tercihiniz

✅ Web sitenizin dizaynını değiştirebilirsiniz; tasarım fonksiyonlarını kullanarak zevkinize göre bir web site tasarlayabilirsiniz


✅ Çağımızın en önemli pazarlama araçlarından olan dijital pazarlama için gerekli olan pixel kodlarını web sitenize yerleştirebilirsiniz.


✅ Sattığınız ürünlerden %5 ila %46 oranlarında kar elde edebilirsiniz.(Ürüne göre değişmektedir)


✅ Kendi ürününüz varsa KENDİ ÜRÜNÜNÜZÜ sistem üzerinden satabilirsiniz.


✅ Bayimiz olarak web sitenize tedarikçi ekleyerek HER SATIŞTAN kazanç elde edebilirsiniz


✅ Tahsilat, Kargo, İade gibi süreçlerle uğraşmayacağınız gibi müşteri hizmetleri ile de uğraşmazsınız. Onu da biz yaparız


✅ Web sitenizin tüm teknik konuları ile biz ilgilendiğimiz için sizin her hangi bir teknik bilgiye veya yazılımcıya ihtiyacınız kalmaz.


✅ Sistemi aldığınızda panelinizdeki Akademi bölümünde size ihtiyacınız olan tüm eğitimler pdf ve video formatında verilir.


✅ Her hafta canlı yayın etkinlikleri olur ve hem e-ticaret hem de ürünler ile ilgili bilgi paylaşımı yapılır.


✅ Tüm eğitimlerden ücretsiz olarak faydalanırsınız.


✅ EN ÖNEMLİ ÖZELLİK : MAĞAZANIZI BİR DEFA SATIN ALIRSINIZ ÖMÜR BOYU KULLANIRSINIZ.


✅ Sizden yalnızca yılda bir kere site bakım bedeli istenir. O bedel, bakımı kendiniz yaptırdığınızda ödeyeceğiniz miktardan daha düşük bir miktardır merak etmeyin ( SSL Güvenlik Sertifikaları ve web site bakım hizmetleri)

 

Detaylı bilgi için iletişime geçin 

WHATSAPP MESAJ & ARAMA

 

 

 

Yorumlar
195 kez görüntülendi.

Popüler Aramalar

ilanburda.Net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı YER SAĞLAYICI 'dır.

Bu sebeple ilanların doğruluğunu kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz.