DEVREN SATILIK İŞLEYEN OYUNCAK MAĞAZASI VE OYUN SALONU

Fotoğraflar yükleniyor

400.000
İlan No 530
İlan Tarihi 22 Temmuz 2023
Metrekare 160
Oda Sayısı 5
Bina yaşı 16-20 arası
Kat sayısı 1
Bulunduğu kat Giriş Katı
Banyo sayısı 2
Balkon sayısı Yok
Isıtma Yok
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Kullanılıyor
Site içi Hayır
Aidat
Krediye uygun Bilinmiyor
Kimden Sahibinden
Takas Evet

YATIRIM İSTEYENE YENİ İŞ KURMAK İSTEYENE HAZIR İŞLEYEN MAĞAZA

ÖNCELİKLE BELİRTEYİM MAĞAZAM İMALATTAN DİĞER İŞLERİMDEN DOLAYI İLGİLENEMEDİĞİMDEN DEVİR EDİLMEKTEDİR.

MAĞAZADA İLK AÇILIŞINDAN BU GÜNE 5 YILDIR AMCAM VE YEĞENİM DURMAKTADIR. İLK 3 YIL İŞLE İLGİLENDİĞİM MALI DOLDURDUĞUM ZAMANLAR YÜKSEK CİRO KAR ELDE ETMİŞ OLUP ŞU AN RAFI DOLDURARAK KENDİNİ ÇEVİRMEKTEDİR NE KADAR MAL KOYARSAN O KADAR SATIYOR YANİ. İLGİLENİLDİĞİNDE DÜKKAN CİROSU ORANTISIZ ARTMAKTADIR TESPİT BUDUR İSTEYEN DÜKKANDA TAKILIR ARAŞTIRIR DÜKAKNDA DURUP GÖZLEMLER. SATIŞ FİYATI MAĞAZANIN STOK DRUMUNA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR O GÜNKÜ STOK ÜRÜNLER MALİYET FİYATINA HESAPLANICAKTIR RUTİN MAL ALIMI VE SATIŞI SÜRMEKTEDİR.

AYRICA MAĞAZA ÜRÜN DEMİRBAŞ VE TABELA YANINDA ŞİRKET TE İSTENİLİRSE DEVİR YAPILABİLİR

METTO İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ TEMİZ BORÇSUZ OLUP HİÇ AÇIK HESAP ALIM YAPMAMIŞ OLUP HAZIR OLSADA BANKALARDAN ÇEKİNİ ALMAMIŞTIR KREDİ V KREDİ KART KULLANMAMIŞTIR SADECE SATIŞ YAPMIŞTIR. ALIMLARI BORÇSUZ NAKİT VE KREDİ KARTLA YAPMIŞTIR BÜYÜK BİR İKİ İTHALATÇININ BAYİSİDİR ÖNCE MAĞAZA DEVRİ İSTENİLİRSE DÜKAKN YANINDA ŞİRKET DEĞERLENDİRİLİR KURMAKLA UĞRAŞMAYAN İÇİN SİCİLİ TEMİZ ŞİRKET 2018 ŞUBAT KURULUMLUDUR KÜÇÜKKÖY VERGİ DAİRESİNE BAĞLI GOP ŞEMSİPAŞA MERKEZ ADRESLİDİR

 

YİNE EK OLARAK İSTENİLİRSE MARKA MAĞAZA ADI ALAN ADI PATENTLİ OLAN İDEA SOFT ALTYAPILI ETİCARET SİTESİ VE ENTEGRA ENTEGRASYON ALT YAPILI PAZARYERLERİ CARİLERİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI KOPMLE SATILABİLİR BUDA AYRI AYRI DEĞERLENDİRİLİR. ÖNCE MAĞAZA ALICISINA SATIŞ TERCİHTİR. MAĞAZAYI ALICISI İSTEMEZSE MAĞAZADAN AYRI SATIŞ TA YAPILABİLİR.

 

 

MAĞAZA BİLGİSİ OLARAK 2019 DAN BU GÜNE SABİT ADRESTE 5 YILLIK İŞLETMEDİR ÇEVRE HALKI İLİŞKİSİ ÇOK İYİ DERECEDEDİR ESNAF VE HALK UZUN YLLAR OLDUĞUNDA İYİ TANIR ARAŞTIRMA İÇİN AVANTAJDIR GİZLİSİ SAKLISI YOKTUR CİROSU BELLİDR DÖKÜMÜ YAPILIR DETAYI ANLATILIR.

 

 

SABİT 5 YILDIR AMCAM VE YEĞENİM İŞİN BAŞINDADIR İŞİN TECRÜBELİSİDİR VE MÜŞTERİLERLE ARASI İYİDİR İŞİ BİLİYOR ÇALIŞANLAR DÜKKANA YATIRIM GEREKLİ BU YAPILMADIĞINDAN İLGİLENEMEDİĞİMDEN CİROSU STABİL KALDI ÇALIŞAN MAAŞ DÜKAKN KİRA MUHASEBE ELEKTRİK VERGİ KAFA KAFAYA ŞU AN DURUM BU.

 

 

MAĞAZA TRAFİĞE KAPALI YÜRÜYÜŞ YOLU VE OKUL ÇIKIŞI ÖĞRENCİLERİN YOĞUN GEÇTİĞİ YOL ÜZERİNDEDİR OKUL DÖNEMİ ÇIKIŞTA BELLİ SAATLERDE OYUN SALONU ÖĞRECİLER AKININA UĞRUYOR MAKİNALAR ÖZELLİKLE HAFTA İÇİ ÖGRENCİ SATİ VE HAFTA SONU HAREKETLİ KİRAYI TEK BAŞINA ÇIKARIYOR.

 

LOKASYONA GÖRE KİRASI UYGUN MAL SAHİBİ İLİŞKİLER YERİNDE HER AY SABİT DÜZENLİ ZAMNINDA KİRASI YATMAKTADIR BİR İKİ YILDIR RADA DERİZ MAL SAHİBİNE DEVREDİCEM DİYE KISMET BUGÜNEYMİŞ.

 

MANTIK ÇERÇEVESİNDE TAKAS , KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANLARI KONUŞULABİLİR

 

 

MAĞAZA DEVİR İÇİN MEVCUT DÜZENDE;

 

İKİ MAĞAZA İÇİ DEMİRBAŞ RAFLAR

İKİ MAĞAZA İÇİ RAFLARDAKİ MALLAR

DEPODAKİ DEMİRBAŞ

DEPODAKİ MLALLAR

IŞIKLI TAM BOY TABELA

BEKO YENİ NESİL AKILLI YAZAR KASA POS

ARKA ARA DEPO DİNLENME YERİ KOLTUK RAF

ALT KAT MUTFAK BANYO WC MALZEMELERİ

YAZIN DIŞ MEKANDA SATIŞI YAPILABİLEN BARDAKTA MISIR MAKİNASI VE MALZEMELERİ

DEVİRE DAHİLDİR

İKİNCİ YAN MAĞAZA

OYUN SALONU MAKİNALAR KİRALIKTIR ANLAŞMALI SÖZLEŞMEYE GÖRE AYLIK AÇILIM YAPILIP CİRO YARI YARIYA PAYLAŞILMAKTADIR. ANLAŞMA DEVİR YAPILACAKTIR YENİ ANLAŞMA İSTEYEN YENİ MAKİNA FİRMASI İLE ANLAŞABİLİR TAZMİNATSIZ DIR. VE İSTEYEN UYUNCAK KIRTASİYE HEDİYELİK YAPABİLRİ DEĞİŞİME UYGUN DUR POTASNİYEL LAKOSYANDA VARDIR.

KAMERA SİSTEMİ MEVCUR OLUP (DÜKAKNA AİTTİR)

ALARM SİSTEMİ MEVCUT OLUP (DÜKAKNA AİTTİR)

GÜVENLİKLİ KEPENK KAPI MEVCUT OLUP (DÜKAKAN AİTTİR)

MAĞAZA DIŞI İKİ MAĞAZA CEPHESİNİ KAPLAYAN TAM BOY IŞIKLI TABELASI DEVİRE DAHİLDİR

TABELA 3 PARÇA SÖKÜP TAKMASI KOLAYLIK OLSUN DİYE MONTAJI KOLAY TAŞINABİLİR OLSUN DİYE 3 BİRLEŞEBİLİR PARÇADAN YAPILMIŞTIR.

TABELA OTOMATİK ZAMAN AYARLI ÜZERİNDE DEĞİŞEBİLİR SÖKÜLEBİLİR PLAKA ŞEKLİDE MARKA MEVCUTTUR MARKA METTOYS PATENTLİDİR DEVRİDE YAPILABİLİR İSTEYEN OLURSA İSTEMEYENE SADECE DÜKAKN İSTEYENE HEM MAĞAZA HEM ŞİRKET HEM MARKA TESCİLİ METTOYS BİLİNİRLİĞİ YÜKSEK MARKA OLMA YOLUNDA BU DA VAR İLGİLENENE

BARKOD SİSTEMİ YOKTUR KURULAMADI BİLGİSAYAR MANUEL TUTULUYOR FİYATLADIRMA ETİKETLE MÜŞTERİ GEZEREK ÇIKIŞA GELİYOR ÇIKIŞTA DESK KASA MEVCUR YASAZ KASA POST KART GEÇERLİ POST TA DEVİRE DAHİLDİR BİLGİ GÜNCELELME ALAN YAPABİLİR.

 

MAĞAZANIN ÜRÜN İÇERİĞİ ;

 

 

OYUNCAK - HEDİYELİK - HOBİ- DENİZ MALZEMELERİ- BİSİKLET- ŞEKLİNDE

 

 

İSTELİRSE KIRTASİYE - KİTAP - FOTOKOPİ ŞEKLİNDE DİZAYN EDİLEBİLİRPOTANSİYEL VARDIR ÇOK SORAN OLMUŞTUR

 

 

DEĞİŞİME MÜSAİT GELİŞTİRİLİR

 

 

MAĞAZA İKİ MAĞAZA ŞEKLİNDEDİR BİRİ OYUN SALONU BİRİ OYUNCAK MAĞAZASI KAPILARI AYRI AYRI OLUP ORTAK DUVARDAN GEÇİŞİ MEVCUTTUR DUVAR CAM OLDUĞUNDAN İKİ MAĞAZA GÖRSEL KONTROL ALTINDADIR DESK OYUNCAK MAĞAZASINDA SALONDA KİMSE DURMASAD KONTROL EDİLEBİLİR MÜŞTERİ İÇİN D FERAH DURUMDADIR OYUN SALONU İSTENİLİTSE YAZIN KUMANDALI TAVANI AÇILABİLİR DURUMDADIR

 

İÇ ALAN TOPLAMDA DEPO WCLWE MUTFAK İLE BİRLİKTE 160 METREKARE DIŞ KULLANIM ALANI KAPI ÖNÜ 20-30 METREKARE SEPET ÇIKARILABİLİYOR EK OLARAK ALT KATTA İKİ WC VE BİR MUTFAK OLUP MODERN DİZAYN EDİLMİŞ DAHA ÖNCEDEN BİR DÖNEM KAFE KULLANILDIĞINDAN DEPO İÇİNDE TEMİZ ZEMİN VE DUVARLARI İLE BİR YAPI MEVCUTTUR İSTENİLDİĞİNDE MAĞAZAYA KATILABİLİR TOPLAMDA ???? METREKARE KULLANIM ALANINA SAHİPTİR .

5 YILLIK KAYIT TUTULMUŞTUR

İSTENİLİRSE CİDDİ ALICILARA GÜNLÜK , AYLIK , YILLIK VEYA ORTALAMA OLARAK CİRO BİLGİSİ VERİLEBİLİR.

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYAVİLİR MAĞAZAYA GELEBİLİR ÖĞRENEBİLİRSİNİZ MAĞAZAYI GEZEBİLİR ÇEVREDEN ÇALIŞANLARDAN BİLGİ ALABİLİRSİNZİ....

Ulaşamadığınızda mesaj atarsanız geri dönüş sağlarım .

HERKESE HAYIRLI GÜNLER , HAYIRLI TİCARETLER DİLERİM.

 

 

 

Yorumlar
444 kez görüntülendi.

Popüler Aramalar

ilanburda.Net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı YER SAĞLAYICI 'dır.

Bu sebeple ilanların doğruluğunu kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz.